نکات مهم در بسته ‌بندی بارها برای ارسال از ترکیه

theme_image_04

بسته‌بندی صحیح

یکی از مهم‌ترین نکات در ارسال بار و به وژگی بارها بین دو کشور مختلف است. اگر کالای شما به‌درستی بسته‌بندی نشود، درصورتی‌که توسط بهترین شرکت‌های حمل‌ونقل نیز ارسال شود، ممکن است طی مسیر آسیب‌های جدی ببینند. بسته‌بندی محصولات چه در روش ارسال زمینی و چه در روش ارسال هوایی، باید به‌گونه‌ای باشد که در مسیر، کمترین تکان را داشته باشد.
ابزارها و محصولات زیادی نظیر کارتن، قفسه‌های چوبی، سلفون، نایلون و … وجود دارند که پیشنهاد می‌کنیم، از باکیفیت‌ترین این نوع محصولات برای بسته‌بندی کالاهای خود استفاده نمایید. بسته‌بندی مواد غذایی با سایر کالاها متفاوت می‌باشد و باید با دقت بیشتری انجام شود. علاوه بر مواد غذایی، وسایل شکستنی نیز از اهمیت زیادی برای بسته‌بندی برخوردار هستند. برای بسته‌بندی مواد شکستنی می‌توانید از جعبه‌های پلاستیکی و یونولیتی، جعبه‌های چوبی و فلزی، نایلون‌های حباب‌دار و موادی ازاین‌دست استفاده کنید.
در نظر داشته باشید کالاهایی با حجم زیاد و وزن سنگین هزینه زیادی دارند و یکی از محبوب‌ترین کالاها برای شرکت‌های حمل‌ونقل به شمار می‌روند، بنابراین درصورتی‌که برایتان امکان‌پذیر است می‌توانید، با استفاده از بسته‌بندی مناسب، از حجم ظاهری کالاهای خود بکاهید؛ همچنین توجه داشته باشید که برای ارسال برخی کالاها که در لیست کالاهای خطرناک قرار می‌گیرند، می‌بایست از بسته‌بندی‌های مخصوص استفاده نمایید.

موضوعات این مطلب